Rafał Piwowarczuk

Co to jest "Strefa Patrona"?

"Strefa Patrona" jest to miejsce, gdzie moi Patroni mają dostęp do dodatkowych materiałów, w postaci (niepublikowanych poza "Strefą" i ew. Facebook'ową grupą) filmów, nut (w formacie PDF lub MuseScore), zbiorów ćwiczeń itd.

Oczywiście Patroni otrzymają z czasem inne bonusy, ale to wszystko jest na etapie prac. 😉

 

Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie, poczytać więcej o samej idei Patronite lub (najlepiej!) dołączyć do grona moich Patronów, to możesz to zrobić wchodząc na stronę https://patronite.pl/rafalpiwowarczuk

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Kim jest "Patron"?

Patron jest to osoba, która wspiera wybranego przez siebie Twórcę za pomocą serwisu Patronite.pl, więc "Patronem" w moim przypadku nazywam każdą osobę, która wspiera mnie za pośrednictwem powyższego serwisu. 

 

Dzięki takiemu wsparciu mogę się po prostu z tego utrzymywać, co pozwala mi się skupić na tworzeniu materiałów edukacyjnych, nutowych, filmowych, poradnikowych itd.

 

Oczywiście pozyskane od Was wsparcie idzie przede wszystkim na rozwój kanału i innych działalności z tym kanałem związanych - lepszy sprzęt, oprogramowanie, abonamenty za różne strony (np. Canva PRO), szybszy internet itd.


Każda, nawet najdrobniejsza wpłata sprawia, że mogę działać szybciej, bardziej efektywnie i dostarczać bezpłatne treści jak największej ilości osób.

Znajdź mnie w innych mediach:

Kanał YouTube Rafał Piwowarczuk
Rafał Piwowarczuk - Konto TikTok
Rafał Piwowarczuk - Instagram
Keyboard, pianino, organy - grupa muzyczna na Facebook