Rafał Piwowarczuk

Rafał Piwowarczuk

Pasjonat, który nieustannie eksploruje muzyczne ścieżki. Jego podejście, oparte na wręcz koleżeńskiej relacji podczas dzielenia się wiedzą motywuje innych do odkrywania nowych horyzontów i podnoszenia swoich umiejętności.

choinka

Jak zagrać kolędy na pianinie? Darmowe nuty!

Wszyscy chyba już znają slogan "Coraz bliżej Święta!", Wiem, że niektórzy z Was już pewnie mają dosyć Świąt, ponieważ gdzie nie spojrzeć tam już ozdoby choinkowe, zestawy prezentowe i wszystko, co z tymi Świętami może nam się kojarzyć. 
Dlatego ja postanowiłem tylko odrobinkę skorzystać z tego, że Święta zbliżają się wielkimi krokami. 
Pragnę Was zaprosić do nauki gry na pianinie! Jeśli chcecie pod koniec grudnia zagrać na pianinie kolędy wraz ze swoimi najbliższymi, to nie pozostaje nic innego jak wziąć się już do nauki!
Poniżej przedstawiam Wam różne odcinki z mojej serii "Kurs gry na pianinie", które dotyczą kolęd. Z tych odcinków skorzysta każdy, bez względu na swoje doświadczenie czy wiek. Nuty do kolęd są darmowe i bez problemu znajdziecie je w opisach poszczególnych odcinków. :)
Cały i to bezpłatny kurs gry na pianinie od podstaw znajduje się na YouTube. O, tutaj! -> KLIK

Zatem powodzenia w nauce!

Będę wdzięczny, jeśli udostępnisz link do tego artykułu dalej. Może przy okazji pomożesz komuś zagrać na pianinie swoje pierwsze kolędy w te Święta? :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To już wszystkie odcinki związane ze Świętami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało pisz komentarz pod odpowiednim odcinkiem. Chętnie Ci pomogę, jeśli tylko będę umiał. :) 
Zachęcam Cię do sprawdzenia innych treści na moim kanale YouTube. Może akurat coś Ci się spodoba? Link do mojego kanału: KLIK
Wszystkiego dobrego!

24 listopada 2021

Znajdź mnie w innych mediach:

Kanał YouTube Rafał Piwowarczuk
Rafał Piwowarczuk - Konto TikTok
Rafał Piwowarczuk - Instagram
Keyboard, pianino, organy - grupa muzyczna na Facebook