Rafał Piwowarczuk

Aplikacja Flexy Piano oferuje naukę gry na pianinie. Ręce na pianinie.
05 października 2023

Zostań testerem Flexy Piano - polskiej aplikacji do nauki gry na pianinie!

Masz przed sobą wyjątkową okazję dołączenia do grona testerów Flexy Piano! Jeśli szukasz aplikacji do nauki gry na pianinie po polsku, to dobrze trafiłeś!

 

Pobierz aplikację Flexy Piano: GOOGLE PLAY

 

Co to jest Flexy Piano?

Flexy Piano to nowa, polska aplikacja do nauki gry na pianinie. Oferuje swoim użytkownikom możliwość interaktywnej nauki gry na pianinie lub keyboardzie poprzez wbudowane kursy, lekcje i ćwiczenia.
Aplikacja zawiera bogatą kolekcję utworów z różnych gatunków muzycznych, takich jak muzyka klasyczna, filmowa, z gier, pieśni religijne, piosenki dla dzieci, folk, szanty i wiele innych. Poszczególne utwory i piosenki są rozpisane na różne poziomy trudności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Aplikacja Flexy Piano jest dostępna w języku polskim i angielskim. Aby uruchomić aplikację, należy mieć urządzenie (smartfon lub tablet) z systemem Android.

 

Sprawdź moją podstronę dedykowaną aplikacji Flexy Piano -> KLIK

 

Dlaczego Flexy Piano?

Flexy Piano to nie tylko zwykła aplikacja do nauki gry na pianinie. To Twoje interaktywne kompendium wiedzy, które oferuje:

  • Bogatą i ciągle rozwijaną kolekcję utworów - od klasyki po współczesne hity

  • Lekcje dostosowane do Twojego poziomu - możesz wybrać czy chcesz zacząć "od zera" czy od kolejnych, trudniejszych kursów

  • Krótkie filmy z teorią i ćwiczenia praktyczne - przyśpieszy to Twoją naukę gry na pianinie

  • Dostępność - niemal każdy z nas ma w domu smartfon lub tablet. Jedynym ograniczeniem póki co jest system - Android. Planujemy jednak wprowadzenie wersji na urządzenia z system iOS w przyszłości. 

 

Korzyści dla zaangażowanych testerów aplikacji Flexy Piano:

  • Możliwość dostępu do najnowszych, nieoficjalnych wersji naszej aplikacji w celu przetestowania nowych funkcji, lekcji, kursów, piosenek itd.

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji

  • Możliwość realnego wpływania na rozwój aplikacji poprzez udział w zamkniętej grupie na Facebooku (dostęp do grupy dla testerów Flexy Piano po zaangażowaniu na oficjalnej grupie - linki na dole artykułu).

 

Niestety nie oferujemy wynagrodzenia za testowanie aplikacji Flexy Piano. Jednakże, uczestnicząc w testach, masz wyjątkową okazję do wglądu w najnowsze funkcje i udziału w rozwoju aplikacji. Dziękujemy za zrozumienie i Twoje zaangażowanie!

 

Na co liczymy?

Na szczere wskazówki, zgłaszanie błędów i sugestie, co należy poprawić. Chcemy stworzyć dobrą, stabilną i efektywną aplikację do nauki gry na pianinie, a Ty możesz nam w tym pomóc!


Nie czekaj! Wyrusz na muzyczną przygodę z aplikacją Flexy Piano i odkryj, jak przyjemna może być nauka gry na pianinie. 🎹❤️

 

Pobierz aplikację Flexy Piano: GOOGLE PLAY

 

 

SOCIAL MEDIA, GRUPY, LINKI, KONTAKT:

 

STRONA GŁÓWNA FLEXY PIANO

FANPAGE FLEXYPIANO NA FACEBOOK'u

OFICJALNA GRUPA FLEXY PIANO NA FACEBOOK'u

KANAŁ FLEXYPIANO NA YOUTUBE

 

Znajdź mnie w innych mediach:

Kanał YouTube Rafał Piwowarczuk
Rafał Piwowarczuk - Konto TikTok
Rafał Piwowarczuk - Instagram
Keyboard, pianino, organy - grupa muzyczna na Facebook